Zostali wicemistrzami powiatu!

W czwartek, 25 października br., w Trzemesznie odbyły się Mistrzostwa Piłki Nożnej Halowej powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych (kl. VII, VIII SP oraz III Gimnz.) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział w zawodach wzięły 4 szkoły, które we wcześniejszych eliminacjach awansowały do rozgrywek szczebla powiatowego, a były to: SP nr 1 w Gnieźnie, SP nr 1 w Witkowie, SP w Kłecku oraz SP nr 1 w Trzemesznie.

Nasi reprezentanci jechali na zawody, aby zdobyć podium. Jednak niewiele zabrakło, a wygraliby zmagania powiatowe. Nasza drużyna zdobyła 7 punktów wygrywając dwa mecze i jeden remisując. Niestety mieliśmy gorszy bilans bramkowy od faworytów turnieju z Gniezna i musieliśmy zadowolić się wicemistrzostwem powiatu

Skład drużyny kierowanej przez Krzysztofa Chołodeckiego i Marka Gazińskiego: Dawid Białas, Nikodem Blaszyński, Kamil Dałek, Jacek Jakimowicz, Mikołaj Kuliński, Max Machiński, Jakub Marciniak, Oliwier Nowak, Igor Perlicki.

Zapraszamy do galerii: Zostali wicemistrzami powiatu!