• Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
  • (+48) 61-477-82-50

Reforma oświaty

Ogłoszenie

Dyrektor Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie informuje, że z dniem 1 września 2017 r. gimnazjum przekształca się w Szkołę Podstawową im. Adama Borysa.

W dniach 15 – 31 marca 2017 r. przeprowadzony będzie nabór uczniów do klas I szkoły podstawowej - obowiązkowo z rocznika 2010, z obwodu nowej szkoły.

Prosimy wszystkich Rodziców o zgłoszenie się w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 – 15.00 celem zgłoszenia dziecka do klasy I. Dokumenty można otrzymać w sekretariacie szkoły. Po przeprowadzeniu rekrutacji odbędzie się spotkanie Rodziców z dyrekcją szkoły, o którym poinformujemy w późniejszym terminie.

Dodatkowych informacji nt. rekrutacji można uzyskać telefonicznie codziennie w godz. 10.00 – 15.00 - tel. 61/ 477 82 50.

Obwód Szkoły Podstawowej im. Adama Borysa w Witkowie od 1 września 2017 r.

Ulice:

• Akacjowa, Armii Poznań, Bajeczna, Brzozowa, Cmentarna, Dębińska, Gimnazjalna, Harcerska, Jana Pawła II, Jasna (domki), Jesionowa, Jodłowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mił., Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Oświatowa, Parkowa, Park Kościuszki, Piwna, Polna, Powidzka, Powstańców Wlkp., Poznańska, Północna, Prosta, Rumowa, Skorzęcka, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Stary Rynek, Strzałkowska, Szampańska, Szkolna, Topolowa, Tylna, Warszawska, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, W. Witosa, Wodociągowa, Wrzesińska, Wschodnia, Zachodnia, Zacisze, Zielona.

Miejscowości:

• Chłądowo, Ćwierdzin, Dębina, Gaj, Gorzykowo, Kamionka, Malenin, Mąkownica, Odrowąż, Ostrowite Prymasowskie, Skorzęcin, Sokołowo, Strzyżewo Witkowskie, Wiekowo

• Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
    ul.Poznańska 47