„Czytaj, by być pewnym siebie,
Czytaj, by być w siódmym niebie,
Czytaj, żeby więcej wiedzieć,
Czytaj, żeby jaśniej myśleć,
Czytaj, żeby poznać świat,
Czytaj, nieważne ile masz lat.”

"Wiersz o czytaniu" - Renata Czajęcka

Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do korzystania ze zbiorów, czytelni i sprzętu komputerowego.

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W OKRESIE PANDEMII

1. Do pomieszczenia biblioteki szkolnej mogą wejść tylko pracownicy i uczniowie szkoły. WCHODZIMY POJEDYNCZO.
  2. Należy przestrzegać przyjętych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, stosować płyn dezynfekujący do rąk oraz nałożyć maseczkę.
  3. Wypożyczenia odbywają się przy ladzie w pierwszym pomieszczeniu biblioteki.
  4. Zbiory biblioteczne podaje bibliotekarz.
  5. Czytelnicy mogą składać zamówienia książek drogą elektroniczną przyjętą w szkole. Zamówione książki będą do odbioru po zaakceptowaniu zamówienia przez pracownika biblioteki.
  6. Wszystkie książki zwrócone do biblioteki poddawane będą 2-dniowej kwarantannie.
  7. Pomieszczenie czytelni przeznaczone zostaje na kwarantannę książek. Czytelnia w okresie obowiązywania pandemii będzie nieczynna.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZIN BIBLIOTEKI I SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ

Nowy image biblioteki szkolnej

W ciągu ostatniego roku nasza biblioteka zmieniła się nie do poznania. Zapraszamy do odwiedzin...