Marian Łukowski - język polski - dyrektor
Arleta Bekas - historia, WOS - wicedyrektor,
Jarosław Barszcz - wych. fizyczne (wychowawca klasy 4b)
Urszula Błach - matematyka (wychowawca klasy 7a)
Anna Boruta - matematyka
Violetta Cejman - język angielski
Krzysztof Chołodecki - wych. fizyczne
Jolanta Chyba - język polski (wychowawca klasy 7b)
Marta Fischer - edukacja wczesnoszkolna (urlop)
Grażyna Flicińska - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 3a)
Marek Gaziński - wych. fizyczne, WDŻR (wychowawca klasy 6a)
Maria Kaźmierczak - geografia
Klaudia Kosz - język angielski
Aneta Kozanecka - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 1b)
Aleksandra Krych - psycholog
Małgorzata Kubacka - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 2b)
Marta Kupczyk - język angielski
Monika Licheniak - matematyka
Tomasz Majchrzak - geografia (wychowawca klasy 5a)
Eliza Marcinkowska - język niemiecki
Ilona Musidlak - religia, technika
Anna Muszyńska - edukacja wczesnoszkolna, język polski (wychowawca klasy 3c)
Barbara Nowakowska - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 3b)
Patrycja Nowakowska-Półrolniczak - wychowawca świetlicy, pedagog
Magdalena Nowicka - edukacja wczesnoszkolna (urlop)
Monika Ottenburger - wychowawca świetlicy
Wiesława Papiewska - wychowawca świetlicy
Agnieszka Pasternak - pedagog specjalny
Kalina Piechowiak - muzyka (wychowawca klasy 6c)
Katarzyna Pieczyńska - religia
Paweł Piniarski - wych. fizyczne, EDB
Tomasz Pluciński - informatyka
Joanna Rzetelska - język angielski (urlop)
Agnieszka Stefańska-Biela - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 1a)
Teresa Szkudlarek - język polski (wychowawca klasy 5b)
Katarzyna Śmierzchalska - język angielski (urlop)
Iwona Trelka - fizyka, chemia
Hanna Tyll-Kasprzak - język niemiecki, technika (wychowawca klasy 6b)
ks. Julian Wawrzyniak - religia
Angelika Wolniewicz - edukacja wczesnoszkolna (wychowawca klasy 2a)
Natalia Zbierska - edukacja wczesnoszkolna (urlop)
Żaneta Zielińska - wychowawca świetlicy
Wojciech Ziółkiewicz - historia (wychowawca klasy 4a)